Umożliwiamy Klientom nie tylko zamówienie podstawowych usług, jakimi są zaprojektowanie stoiska wedle planu lub też naszego pomysłu oraz jego wykonanie, ale posiadamy w ofercie także instalację obiektów, demontaż ich po zakończeniu targów oraz magazynowanie stanowisk w przerwach pomiędzy wydarzeniami.

Ponadto wykonujemy również dokumentację imprez polegającą na robieniu zdjęć czy tworzeniu filmów wideo. Dzięki temu, Klient może w dowolnym przyszłym momencie zademonstrować swoim kontrahentom to, z czym wystąpił na evencie. Jesteśmy obecni nie tylko na polskim, ale i międzynarodowym rynku.To tylko część asortymentu, jaki proponujemy swoim usługobiorcom. Obsługujemy targi w Europie, m.in. w Niemczech.

Zatrudniana przez nas kadra doskonale wie, jak skomplikowanym przedsięwzięciem może być obsługa imprezy targowej. W związku z tym staramy się realizować powierzone nam zlecenia, najlepiej jak potrafimy.Nasz profesjonalizm został doceniony nie tylko w kraju, ale także za granicą. Z naszym asortymentem docieramy do Klientów na terenie całego kontynentu, a przede wszystkim Niemiec, gdzie obsługujemy największe wydarzenia. Wachlarz opcji dostępnych dla naszych Klientów jest niezwykle szeroki.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Nasza firma może pochwalić się ugruntowaną pozycją nie tylko na rodzimym rynku. Wyróżniają nas:

 • Terminowość
  W całej historii naszej działalności nie miał miejsca przypadek, byśmy nie zdążyli z wybudowaniem czy instalacją stoiska przed targami.
 • Kultura osobista
  Oczywiście nie chcemy niczego zarzucać konkurentom. Niemniej rozumiemy jej istotę i każdego Klienta traktujemy z należnym szacunkiem.
 • Oferujemy dodatkowe usługi
  Zajmujemy się np. fotograficznym dokumentowaniem eventów.
 • Jesteśmy aktywni na świecie
  Obsługujemy m.in. niemieckie wydarzenia targowe.